časopis na obrodu rodnej kultúry, prírodného života a duchovna

hlavná strana

 

Kam sa Američania nenapchajú? Do Sýrie?                                Slavo Horník píše

ĎALŠIA ZBYTOČNÁ VOJNA

7.9.2013

Vojna v Sýrii je tak, či tak. Jediné, čo tam asi žiadna sila v skutočnosti nechce, a ak, tak len zo zištných úmyslov, je vstup Američanov do vojny. Pri útoku na Irak tvrdila americká vláda, že Saddám má jadrové zbrane. Zničili Irak, aký bol, ale žiadna jadrová zbraň sa nenašla. Iný prípad bola Líbya. Kaddáfiho vláda urobila z jednej z najzaostalejších afrických krajín, s nesmierne vysokým výskytom nemocí,  štát s rozvinutou ekonomikou a najlepšou zdravotníckou sieťou v Afrike.  Líbyjci sa dožívali vyššieho veku, ako obyvatelia Česka a Slovenska. Daň za neochotu sprivatizovať štátnu ropu bola hustá. Dodnes je v tomto, opäť zaostalom kraji, občianska vojna a bombardovanie anglosaskými zbraňami prinieslo aj také „humanitné“ skvosty, ako povojnové odrezávanie prstov Kaddáfího synovi v „štátnej“ väznici.

Vo Vietname a Kambodži  sú dodnes zamorené oblasti, kde nerastie pôvodný porast, po útoku amerických chemických zbraní. Zlý vtip je, že chemické zbrane majú byť dôvodom, prečo sa americkí žandári chcú vrhnúť na Sýriu, kde inšpektori OSN dodnes neuzavreli otázku, či vlastne chemické zbrane použili vládne, alebo opozičné sily. „Jasnovidec“ Obama to však vďaka chlapcom z „inteligentného servisu“ určite vie a je jasné, že je úplne jedno, akej pleti je prezident, hlavne, že je správne zaučený. Keď Amerika otrávila nejeden indiánsky kmeň  prikrývkami nakazenými čiernymi kiahňami a zatvorila ich do rezervačných táborov s ohradami z ostnatých drôtov, demokracia tejto krajiny bola ešte v plienkach. Dnes je už pokročilá a zbrane typu tomahawk sú raketami. Žandár bez pána si myslí, že môže všetko.

Áno, po útoku na Irak sa vrhli na kolísku jednej z Európskych, mezopotámskych kultúr zlodeji, aby vykradli múzeá a svojimi politickými pachovými stopami si označkovali tento priestor. Po Iraku sa obávajú vykradnutia a zničenia pamiatok znalci Damasku. Politický zostatok ďalšieho výchovno-lúpežného útoku spoznáte podľa toho, že je pri ňom papier.

podobné články:

24.8.2011 S dobytím Kadáfyho sídla prišlo do Washingtonu zemetrasenie KEĎ PADNE KADÁFYHO REŽIM, MôŽE BYŤ HUSTEJŠIE AKO V KOSOVE 

 

20.10.11 Kadáffiho popravili. Prešťastne strieľame  do vzduchu Komu sa to nepáči, nech predstúpi!

 

11.4.12 Odrezané prsty svedčia o pochybnom víťazstve západu Mučia syna Kaddáfího, asi nie je jediný

 

hlavná stana